Drogy

Česká internetová stoka

Pokud budete hledat na českém internetu nějaké informace o drogách, pravděpodobně narazíte na stovky blogů kde je stále to samé. Na blog.cz které spravuje společnost Jyxo (nedávno jej koupila televize Nova) naleznete tuto internetovou stoku nejčastěji. Blogy si zakládají holčičky ze základních škol, které nemají co dělat. Drogy jim přijdou zajímavé a protože o nich vědí hovinko a samy nejsou schopné nic napsat, všechno zkopírují. Protože odkazy na jejich blogy naleznete pod každou diskuzí, další duše kopírují jeden text, který internetem koluje jak sněhová koule. Nikoho nezajímá zda jsou informace pravdivé, kdo je autor, apod. Prostě kopírují a kopírují.

Tyto dylinky vytvářejí smětiště na internetu. Pokud nedej bože chcete na Seznamu (Google je úspěšně filtruje) o drogách něco najít, najdete právě tyto stupidní blogy. Pod nimi bují vřelá diskuze, kde 90% lidí např. pervitin v životě nevidělo, ale směle hovoří o tom jak je super, nebo naopak na hovno. Lidé si zde neskutečně vymýšlejí, hledají návody na vaření, nebo shánějí drogy. Přesně kvůli podobnému přístupu zanikl server Pervitin.cz, lidé zde jednoduše dělali bordel, až se o tom domákla média a autor web raději prodal, než aby se zabýval trestním stíháním.

Návod jak uvařit pervitin na internetu nenajdete. Četl jsem jich spoustu a většina z nich je naprosto mimo realitu, nebo navádějí jak uvařit pouze nějaký polotovar. Žádný pravdivý návod na netu nenajdete a ani vám ho nikdo nepošle. Proto pokud něco takového hledáte, ztrácíte pouze čas. Nevěřte všemu co čtete a nezkoušejte pochybné návody které jste si někde přečetli nebo které vám někdo poslal, akorát vás to pošle do márnice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *