Drogy

  Informační web o drogách

Česká internetová stoka

Zář-1-2008

Pokud budete hledat na českém internetu nějaké informace o drogách, pravděpodobně narazíte na stovky blogů kde je stále to samé. Na blog.cz které spravuje společnost Jyxo (nedávno jej koupila televize Nova) naleznete tuto internetovou stoku nejčastěji. Blogy si zakládají holčičky ze základních škol, které nemají co dělat. Drogy jim přijdou zajímavé a protože o nich vědí hovinko a samy nejsou schopné nic napsat, všechno zkopírují. Protože odkazy na jejich blogy naleznete pod každou diskuzí, další duše kopírují jeden text, který internetem koluje jak sněhová koule. Nikoho nezajímá zda jsou informace pravdivé, kdo je autor, apod. Prostě kopírují a kopírují.

Tyto dylinky vytvářejí smětiště na internetu. Pokud nedej bože chcete na Seznamu (Google je úspěšně filtruje) o drogách něco najít, najdete právě tyto stupidní blogy. Pod nimi bují vřelá diskuze, kde 90% lidí např. pervitin v životě nevidělo, ale směle hovoří o tom jak je super, nebo naopak na hovno. Lidé si zde neskutečně vymýšlejí, hledají návody na vaření, nebo shánějí drogy. Přesně kvůli podobnému přístupu zanikl server Pervitin.cz, lidé zde jednoduše dělali bordel, až se o tom domákla média a autor web raději prodal, než aby se zabýval trestním stíháním.

Návod jak uvařit pervitin na internetu nenajdete. Četl jsem jich spoustu a většina z nich je naprosto mimo realitu, nebo navádějí jak uvařit pouze nějaký polotovar. Žádný pravdivý návod na netu nenajdete a ani vám ho nikdo nepošle. Proto pokud něco takového hledáte, ztrácíte pouze čas. Nevěřte všemu co čtete a nezkoušejte pochybné návody které jste si někde přečetli nebo které vám někdo poslal, akorát vás to pošle do márnice.

Zasláno do sekce Web
 1. izmy říká,

  Na diskusi na lidech.cz se vedou velice zajímavé diskuse na téma všech drog. Dostalo mě, jak se jedna chtěla vysmažit do letadla, co to je kua za diskuse?

 2. admin říká,

  No ony ty diskuze jsou většinou dost mimo realitu, většina těch lidí co tam píše si neskutečně vymýšlí, z celého počtu komentářů je tak 10% pravdivých, zbytek nesmysly.

 3. Radioactive říká,

  Jak poznáš, že si vymýšlejí? Už mnohokrát jsem si ověřila, že lidi jsou různí a stejně tak se liší jejich přístup k drogám, prožívání (a tím i popis) těch stavů. Je strašně snadný o něčem říct, že to je výmysl, jen protože se to neshoduje s mou zkušeností.

 4. admin říká,

  Radioactive: Máš naprostou pravdu. O tomhle jsem ale nemluvil, co mě irituje je neustále kopírování jednoho textu, který ani nemusí vycházet ze skutečnosti. Jeden text můžeš vidět na stovkách blogů kde se k němu vyjadřují (ať už s pozitivním nebo kladným názorem) lidé, kteří nemají absolutně žádné ponětí o co se jedná. Kdyby tyhle lidi měli psát něco co pochází z jejich hlavy, nenapsali by vůbec nic.

 5. Radioactive říká,

  Jinak ty neustále se opakující texty na blogýscích, ty mě taky pěkně serou, to máš pravdu. Chtít po nich něco z vlastní hlavy, to bych asi požadovala moc.

 6. nanousek říká,

  přítelkyně měla podobný první dojezd.Jízda na koncertě v hledišti mi ojížděla celu dobu nohu a ráno nevěděla nic a blila.Bratr se ji ještě smál, že nevěděl , že to má poprvé. Při jízdě však byla strašně legrační.Podruhé ,s touto zkušeností, jsem ji z postele nepustil celou noc:)uplna dračice.Kamoši z lečebny i vyprávěli jak na perníku dělali z bab šlapky a předělali je. Znám pár co žili po kontejnerech ,tak i pár co si žili jak králové a pojem gang si užívali od vaření až po hospodářskou krimnalitu do posledního doušku.Histork o uzavřených barech jen pro pár vařičů co sipali na lidi na parketu matroš a ženský co udělali cokoliv pro bílý bodyshot……příběhů z léčeben je spousty a vůbec nejsou smyšlený či frajerský.Spíš vím jedno:Kontejneráci nevěřili příběhům smetánky a pracujícím fetakům!!!A to je fakt..

 7. spongo říká,

  No to je fakt ,pac porad si pamatuju takovy to ….prvne musi bejt prace …..a pak uz mi zustala jen ta prace …takovejch let stravenejch ve skole a kdo by to rek , ze mi stesti potka u mychacky.

 8. spongo říká,

  Teda……. ted to tam vidim….oprava :michacky .

 9. sMAŽKA říká,

  tOto co tu je je uplná pravda lidi co o tom vědí hovno co si nikdy perník do papule nedali tak newí co to je a stejně řikaj jak je to na hovno ale chápeš kdybyto nebyl hrubej speed tak to nikdo nebere je to husta droga a nekdy za čas neučkodí nikomu,mám strašne rad ty vesnickee kurvy kousek z okoli jak vsichni slusne rikaji ze je to nebespečne strasne ze se to nesmi brat ani hulit ganja a sou jak andilci a o necem takem jim reknes a oni uz ty si smažka zdarec.A bojí se i huli kokoti.A ten navood na ten ppernik nikde neni leda musite byt vleztoprdelky nejake smažce a musite ji premluvit aby vas vzal k vaření a KTEREJ TO UMÍ ja sice pernik vařit umim ale tak zhruba recept za 10 000 kč-15000kč a stači při vaření jedna mala chyba a jezo cele v piči a dostanete se leda tak do hrobu :D

 10. bash říká,

  na internetu jde sehnat vsechno, vcetne navodu na vyrobu peri, a miliard jinejch zalezitosti, jenom clovek nesmi ocekavat, ze to bude v cestine.. a navic zrovna u vareni je krome spravnejch surovin a postupu potreba i nejaka davka zrucnosti a selskyho rozumu, proto to nedela kazda guma zejo.

 11. candat říká,

  Já jen koukám,co se to děje.Pročesal jsem net a našel jsem sedm webů,kde jsou uveřejněny ,,recepty na výrobu pervitinu,,. Tyto recepty, to jsou neuvěřitelné hovadiny.
  U jednoho nejsou uvedeny všechny chemky, jinde chybí náhozy,nikde nejsou časy a teploty,podle těchto hovadin se nedá uvařit vůbec nic. Recept nikdo nezveřejní a žádný vařič vám ho neprodá a stejně si neseženete všechny chemky.A i kdyby,tak to stejně zkurvíte. Vy co si myslíte, že si jednoduše stáhnete návod a budete si doma vařit,tak jste blázni.Ono už tak stačí,že se do varů nasrali cigáni a prodávaj strašný sračky za hromadu peněz.Podle mě tak 90% smažek,kteří začli brát za posledních pět let,nikdy neměli kvalitní piko z efy.A taky mě jebe, že jsou spokojení,když si za litr koupí 300 mg. Vy mladí kokoti,viděli jste někdy vážený gram? Kde jsou ty časy,kdy jsem ho měl za pětikilo.
  Takže závěrem: vy hovada, co hledáte návod na výrobu perníku,tak si zapamatujte,že nikde nic nenajdete a vůbec,vyserte na drogy.

Vložit komentář