Drogy

Synthol, steroidy chudých?

Na začátku je nutné zmínit, že Synthol není droga v pravém slova smyslu a už vůbec ne steroid. Nicméně se v posledních letech stala obrovsky populární a proto bych se zde o ní rád krátce rozepsal.

Většina drog má celkem jasný účel. Nejčastěji mají buď euforické, halucinogenní, sedativní, nebo stimulační účinky, díky kterým si chcete ulevit od osobních problémů, nebo si zkrátka povyrazit, ale Synthol vám nenabídne ani jedno z toho.

synthol-2Steroid v nadpisu článku vám měl jen napovědět, o co se zhruba bude jednat. Běží tady totiž o látku, kterou používají především wannabe kulturisté za účelem zvětšení objemu svalů. Oproti klasickým anabolickým steroidům, které podporují tvorbu bílkovin a zvyšují růst svalů, vám ale Synthol nic z toho nedá. Jedná se totiž původně o látku, která byla vyrobena jako ústní voda. Dnes se ve formě oleje používá nejčastěji na kulturistických akcí jako olej na pózovaní.

Proč si tedy lidé Synthol kupují a injekčně si ho píchají? Pokud si Synthol píchnete do svalů, naplní se olejem a zvětší tak svůj objem. Můžete tedy bez jakéhokoliv tréninku získat slušné bicáky. Pokud tuto proceduru pravidelně opakujete, vytvoří se vám ruka velká jako hroší prdel. A stejně tak nevzhledná. To jak vaše svaly na Synthol zareagují nejde moc ovlivnit a často se pak vytvoří nevzhledné boule, které svaly připomínají pouze vzdáleně. Nemusíte být tedy kulturistický specialista, abyste svaly nadopované Syntohlem poznaly.

Protože cena Syntholu je poměrně nízká a povědomí o vedlejších účincích také, stala se tato látka populární mezi mladými lidmi a to převážně z chudších zemích, kde na nějaké zdravotní dopady z vysoka kašlou.

Samotná aplikace je často velmi riziková, protože lidé si Synthol píchají bez jakékoliv předchozí zkušenosti a může se tak stát, že místo svalu si napíchnou nerv a hrozí jim tak částečné ochrnutí, nebo si Synthol rovnou střelí do žíly a mohou tak zaklepat bačkorama nadobro. Pokud ale vše vyjde tak jak má a uživatel si píchne tuto původně ústní vodu tam kam má, Synthol se mu bude v těle rozkládat řadu let, jedná se tedy o rozhodnutí, které neslouží pouze k napumpování svalů na víkendovou párty.

synthol

Dalším z problémů je, když vznikne absces. To se pak musí sval rozříznout a hnis spolu s krví a olejíčkem musí ven. Jak tahle procedura vypadá, se můžete podívat zde (pouze pro otrlé povahy).

Abych to celé nějak shrnul. Synthol je olej s jehož pomocí vám sice bez práce naroste objem svalů, ale budete vypadat, jako kdyby vám svaly byly uměle implantovány (což je v podstatě pravda). Při neopatrné aplikaci Syntholu do těla se rovněž můžete pěkne dokurvit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *