Drogy

Kurýr dostal 12 let natvrdo

Nejdražší drogy samozřejmě pochází z importu. Jedná se zejména o heroin a kokain. Především kokain není svým původem chemická droga (i když k jeho výrobě se chemie samozřejmě používá) ale pochází z tropické rostliny Koka. To znamená, že pokud nemáte Koku, kokain nevyrobíte, pokusy vypěstovat Koku v ČR jsou samozřejmě k ničemu. Kokain patří mezi nejdražší drogy, proto jej rádi smrkají celebrity (viď Diego). Že dovážet kokain je pěkně nevděčná práce, by nám potvrdil každý kurýr. Bulhar Ivelin Ranchev Ivanov by se pod to jistě podepsal.

Bulhar dostal 12 let natvrdo. Z Kostariky mu přišel balíček v kterém bylo čtyři a půl kilo koksu. Z toho by byla dlouhá jízda a účet z ní by vás přišel na 10 milionů. Vzhledem k tomu že se jednalo o čistý koks, byla by cena na trhu klidně i 2-3x vyšší.

Na Bulhara si počkali švěstky a nasadili mu klepeta. Obhajoba že o tom nevěděl je samozřejmě naprosto zcestná. Předtím než si pro něj přišla policie, balíček doma pečlivě ukryl. Případy kdy je v tom kurýr opravdu nevině, jsou opravdu ojedinělé. Především v Thajsku jsou za pašování drog až doživotní tresty. Naproti tomu ve Vietnamu se s vámi vubec neserou, rovnou vás zastřelí. Ale to že se v těchto zemích smaží o 106 je všem jedno :).

Zdroj: Novinky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *