Drogy

Povolení komentářů

Po třech letech sem se rozhodl znovu povolit komentáře (zatím v testovacím režimu, tak sem zvědavý jak dlouho to vydrží). Tenkrát sem to vypnul, protože diskuse čelila velkému návalu spambotů ze zahraničí a nahrnulo se sem asi 16 000 komentářů s odkazy na různé kraviny, tak sem to prostě vypnul. Druhý důvod byl ten, že sem nechtěl, aby se tady z toho stalo drogové tržiště, což se sice naštěstí nestalo, ale chtěl sem tomu předejít.

Co se týče komentování, pište si v rámci mezí co samy uznáte za vhodné, pokud se to alespoň částečně týká obsahu daného článku nebo tématu. Budu rád, když budete psát svoje příběhy, zkušenosti a názory. Články samozřejmě můžete kritizovat, tohle vám nikdo mazat nebude. Mazat ale budu příspěvky, které se budou týkat výměny kontaktů na dealery, prodeje a poptávky drog, apod. zkrátka věcí, které sem prostě nepatří a v minulosti se událi na podobných webech. Tenhle web/blog má mít informační charakter a zprostředkovává vám zážitky/příběhy/zkušenosti/informace, o kterých se jinde nedozvíte pokud nejste v kontaktu s podobným typem lidí, neslouží k tomu aby někoho ke drogám přiváděl nebo mu je nabízel. Má za cíl pouze podávat nezkreslené informace, nic víc, nic míň. V případě, že se diskuse budou stáčet jiným směrem, tak se bez komentářů budeme muset obejít.

Pokud se chcete podělit o váš příběh a získat zpětnou vazbu, můžete mi ho zaslat na email, nic tim neztratíte a třeba vám pomůže zjištění, že v tom nejste samy. Se stylistikou si hlavu nelámejte, na tu tady sere pes, jde o obsah, ne o formu 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *