Drogy

Příběh z emailu

Muflon 25let okr.:Znojmo

Peří jsem poprvé vyzkoušel díky rádo-by-KAMARÁDŮM v práci přibližně před 18-ti měsíci, mám hodně těžkou práci (SHZ), věsíme silnostěnné ocelové potrubí např. do hal. Jedna roura hlavního rozvodu může vážit 200kg i více. Zvedáme tuny denně.

Začalo to takto: -rozchod po 3letech s přítelkyní, otec umíral na hodně špatné bodnutí vosou (vše během dvou dnů) a já byl cca 300km od domova a 14dní dřiny za sebou – moje psychika byla úplně v prd… . Moje hrdost a ješitnost mi nedovolila odjet domů urovnat vztah s přítelkyní a podívat na otce. Byl jsem frajer a mistr – když následně ráno šel kolega na plošinu „SNÍDAT“, zase se zeptal, řekl jsem ano, -všechno se hroutilo – „Možná jsem v PÉRU chtěl najít útěchu, možná jsem chtěl být taky špatný a zlý, v to období, kdy šlo všechno proti mě.

Ani nevím jak, ale asi mi to sedlo ani moc ani málo nebo špatně, těch dalších 20dní dřiny bez odjezdu a odpočinku uteklo strašně rychle. na montáži okr. Louny a okolí jsem viděl poprvé tzv.KRYSTAL. Určitě Víte co mám na mysli – sklovité čiré krystalky různé velikosti.

-vím jen, že je to PSYCHOTROPNÍ látka.

Po přesunu na jinou stavbu, bylo to zase jako bych to nikdy neměl – nepamatuju se, že by mi PÉRO na nové stavbě chybělo, rok a něco jsem nic neměl, nic jsem ani nevyhledával. Po nějaké době přišel kolega ráno a bylo to doma, měli jsme kontakt, už nebyl problém koupit si kdykoli, jakékoliv množství a solidní cena, můj obzor dosahoval jen tam – co mi řekl kolega. Toto netrvalo více jako 3/4roku (v r.2012).

Kolem 23hod 9.9.2012 vypukl v podkroví požár, poškozeno celé – škoda 400-450tis.

Ten den jsem přijel po 10dnech hodně unavený z práce. BLA-BLA-BLA. Začalo prostě hořet (elektroinstalace -nabíječka na mobil) – po „zakázaném uvolnění“ masturbaci jsem se šel umýt a na malou, sedl jsem si a poprvé v životě jsem usnul na záchodě – popáleniny 3-5% plochy na těle, 2.a3.stupeň. Strop bol z polystyrenových kazet – ten mi padal na záda a tělo, když jsem chtěl zkusit hasit.

Už tu noc po příjezdu z nemocnice jsem měl obrovské výčitky, i když vím, že jsem to do práce nevozil, abych o ni nepřišel. Zkrátka alkohol nebyl a KRYSTAL z toho jsem byl min.8 dní čistý. (pokud zbylo trocha, tak se to vzalo, ale nikdy toho nebylo víc než na 3 čáry-vždy jsme s kolegou šli na půl.

Kluci odjeli do práce a já začal s celkovou rekonstrukcí podkroví v RD u rodičů. Táta je alkoholik a nemá  zrovna příjemného šéfa- otec-údržbář-denně do hospody a večer domů. Teď se teprve hroutil celý svět – „rodičům shořelo půl RD, sami postavili, všude, všechno smrdí, máma se mi dvakrát hroutila v náručí, otec přibližně 3. nebo 4. po té psychicky zhroutil také (doslova jsem ho viděl, jak měl slzy v očích a pak prostě padl volným pádem do ohořelé dřevěné příčky.

Ani já neměl silnou psychickou stránku – výčitky SÁM SOBĚ – říkal jsem si:“ kdybych zůstal o dva dny déle v práci, jak jsem říkal, že zůstanu a nezůstal, tak se to možná nemuselo stát, miluju Kateřinu – moje 7letá neteř mě táhla domů, bylo mi po ní smutno.

Ten den jsem tam spal jen já(takže-Kdo za to mohl????? To jsem poslouchal celých 5týdnů. Než mi technik od hasičů dal písemně uzavřený případ – byla to elektřina.

Pomoc? Spolehnout? Jen sám na sebe a své ruce. Teď, 2.den po požáru jsem začal „poctivě“ fetovat – rekonstrukce mi trvala 6-7týdnů ( spánek cca10hodin/týden + desítky nočních), pak jsem musel odjet do své práce.

Cca po 7. týdnu rozjeté zornice a místo 105 až 110kg jsem měl někde kolem 80kg-cítil jsem na sobě, není kondice a jsem celkově slabý.

Nepřestalo se: Perník, Night cluby, herny. Doma mi moc chybělo uznání, tak jsem s dalšími kolegy „ZLOBYLY“.

Čekal jsem, hlavně od otce prostě uznání, ale co bylo špatně, to jsem byl já – možná taky proto, že se vždy stavím a stavěl tátovi agresivitě – blbá opice.

Leden 2013,postupně se mi dělali po rukách „skoro“ AKNÉ furt jsem všechno škrabal jednu chvíli se mi začalo

jako-by rozpadat pokožka na pravém zápěstí. Z ran co jsem a ne málo rozškrábal, musel jsem k doktorovi. Nevypadal jsem už ani jako feťák, ale už jsem vypadal, má pokožka – Jako „NEMOCNÝ feťák“. Marodil jsem do 2.polovina března.

Tři dny před nástupem do práce jsem byl BUBLI/BUBLI (říkáme tak nejvyššímu nebo pozdnímu času, kdy je rozumné udělat nějakou detoxikační přestávku), tyhle stavy jsem měl už skoro každou noc, týral jsem svého miláčka – fenka – kříženec pitbulteriéra, ještě dnes je mi jí líto, jak jsem s ní zacházel-(jako c nějakou věcí, co mají každou chvíli odvézt popeláři, jako špinavý hard na zem nebo kus starého nábytku na vyhození). Veterinář jí dával 2-3dny života, ale je to bojovník dnes už jsou jen malé jizvy-bylo to jen proto, že se mě dotklo to, že jsem ji dovezl jako štěně a přitom na moje povely nereaguje. Ani neměla čas se je naučit, když jsem často v práci a při marodění jsem se jí moc nevěnoval, prostě BUBLI-BUBLI. Ten den jsem zase „měl noční“, možná jsem ani neměl důvod už nevím, ale honil jsem ji po dvorku, že jsem jí chtěl zase zbít a na štěstí jsem spadl a dopadl na žebra, možná díky naraženým dvěma žebrům jsem se dostal z té nejhorší fáze závislosti? Jaký máš názor na ne moje agrese na fenku, ale jestli díky velkým bolestem a nehybnosti jsem ani nemohl „zlobit“.

Kvůli tomu pádu jsem si vzal ještě týden dovolené, abych tu největší bolest byl doma.

Přesně 21.3.2013 jsem jel asi po dvou měsících zase do práce, naražené žebra-není pohyb, tím jsem opět získal na váze, ale chyběla taky svalová hmota a já, jako vyučen, anatomie to bylo moje, a tak se selským rozumem a znalostmi bez nějaké vetší zátěže jsem (ne úplně) doplnil většinu hodnot, tak abych byl zase co nejdříve fyzické kondici.

Doufám a byl bych moc rád, kdybych mohl říct: „Tohle bylo, už je to minulost“

DNES: Když jsem doma (klasicky=4 dny volna), skoro vždy si vezmu „jen“ za 500,- dostanu za to max.3 měřený a to si myslím, že ani není, přiznám se, občas to za tu dobu volna koupím 2x, ale to pokud na to mám.

Stále si myslím, že takový dopingy do práce vůbec nepatří. Vím co dokáže kvalitní marihuana.

DNES: vážím cca 95-100kg (100 optimum)

měřím cca- 186 cm

Tento e-mail Ti píšu a tahám vzpomínky od 01:00 ráno při psaní jsem si 2x seknul-a ráno do práce, v pátek máme odjezd.

-nekoupil jsem si Péro v práci, ale dostal protihodnotou (byly to hodně slabý 3čáry – takovému množství říkáme „špinavej sáček“) za nějaký kousek trubky a Siko kleště („sikovky“) -kdyby nefetoval, tak by si je nezapomněl, kde dělal- on si píchá toto je už buď vrchol/konec feťácké kariéry nebo já si to myslím. I když jsem odsuzoval a hnusili se mi lidi jako jsem dnes já sám. Dnes, když jsem odcházel z piva jako poslední, popravdě chlápek co seděl v rohu u automatů mi nabízel- odmítl jsem, jak říkám svoji práci mám rád a taky kvůli bezpečnosti – DO PRÁCE TO NEPATŘÍ !

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *