Drogy

Silvestr (příběh z emailu)

via email…
Královehradecký kraj, okres Náchod

Teď na Silvestra jsem šla s kamarády na párty. (Jak jinak žejo) No a počítalo se jen s tím, že bude nějaká ta koule a tím by to skončilo. Takže jsme tam přišli, dali si nějaký ten drink, pár jointů a najednou jsem uviděla kámoše. (Je mu 40 a je to fízl :DD) On hnedka jako jestli nechceme poppers. Jelikož jsem nevěděla co to je, tak říkám že ne.

Pak mi to přítel řekl a říkám, že k čemu by mi to bylo. Okolo, dejme tomu, 11 večer jsem šla na cígo a ten týpek tam byl 😀 (už jsem byla na kouli) Dali jsme si cígo a normálně jsme si povídali. A on najednou: Nechceš něco?? Říkám, že jedině kouli. On, že už kouli nemá. Tak říkám, nevadí bude mít někdo jinej 😀 A on že jestli nechci zkusit pedro. Řekla jsem mu, že jsem to ještě nikdy neměla a že nevím. Řekl mi ať se rozhodnu. Tak jsem za ním po nějaké té chvilce přišla a říkám: Klidně, ale jen s přítelem. On okej po půlnoci pro tebe přijdu.
Byla půlnoc, takže ohňostroj, všichni venku, brka, přípitky prostě normálka… Pak byla fotka a hned po ní mě čapl a šli jsme do takové místnosti kam chodili jen smažit 😀 Tak narýsoval, ale mě tak velkou, že jsem si v tu chvíli řekla, mě chce snad zabít twl :DD Fájn dala jsem si jen půlku a pak jsme odešli. Po chvilce už jsem jen tančila a tančila 😀 Najednou jsem asi po hoďce nemohla tak jsem se napila a šla na cígo, zase mě potkal a vzal mě zase do té super místnosti 😀 Dala jsem si tentokrát celou 😀 Pořád jsem jen tančila, užívala si to a všechno bylo okej, ale najednou venku světlo a bylo 8 ráno 😀 Tak jsme šli domů… Byla hrozná kosa tak jsme celou cestu běželi (cca 6 km) v pohodě, vždy jsem ráda, že uběhnu kilometr v kuse a najednou tohle. Nebyla jsem ani zadejchaná, možná bych snad ještě běžela. 😀 No tak že si lehneme a půjdeme spát, nešlo to (jak jinak) Asi po 3 hodinách jsem nějak usnula, ale asi jen na 3 hodiny. Ten dojezd po tom fakt jako kentus 😀 Ale po pár hoďkách to bylo v pohodě a padlo asi 10 brk za 6 hodin.
Konec mého příběhu 😀 Ale v nejblížší době, neplánuji znovu takto experimentovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *