Drogy

Příběh: První zkušenost s tabletou extáze

Spousta pilulek MDMA (Extáze), které byly zabaveny při zadržení dealera. Ilustrační foto.

Následující příběh byl převzat z archivu dnes již neexistujícího serveru Drogy.jinak.cz, autor je jako obvykle anonymní. Postupně budu uveřejňovat další příběhy ze zmíněného webu, protože příběhy staré skoro 20 let, které by byly autentické, se na internetu již prakticky nevyskytují. První článek Příběh: První zkušenost s pervitinem mě zaujal hlavně v tom, že od dnešního světa braní drog, se až na maličkosti, prakticky vůbec nijak neliší. Komentář napsaný kurzivou pochází od autora webu Drogy.jinak.cz, text pod ním je od anonymního autora, který mu příběh zaslal.

 

Tento tripreport napsal člověk, kterého sice neznám, ale na základě toho slohu a obsahu si myslím, že je hodně v prdeli.
Dávám ho sem jako ilustraci toho, jakým způsobem se drogy též berou. Bohužel musím tento způsob nazvat jako většinový.
Na druhou stranu, díky tomu totálně vyspídovanému a bezohlednému slohu, je to téměř umělecké dílo, srovnatelné s Burroughsem.

V sedmý třídě jsme měli na přednášsce bejvalýho vysmažence a to sem eště ani nehulil takže sem to měl v péči. No vosmá-první špek a vůbec nic. Deváta z nějakejch kámošů ze třídy se staly Punx a tak sem se he he na podzim fééést rozhulil.

Popojedem-prvák,začal sem dojíždět do většího města a nový lidi a samozřejmě hodně Hulení denní vysedávaní ve stejný hospodě s velkym ůsměvem na tváři-bylo mi fajn. Pak za mnou přišel jeden kamarád že měl půlku tablety a že by to chtěl zkusit se mnou na nějaký tý techno-párty nic mi to neřikalo ale ze zvědavosti jsem souhlasil.

Vstup kolem200 se mi zdál přehnaný a za nějaký tuc uc tuc no. . dlouho sme tabletu nemohli sehnat až ve dvanát se to povedlo a já měl malinko strach ale a šup byla tam. Myslím že po dvaceti minutách sem se divil že furt nic a to mě za 200 mooc nasralo ale byl sem furt nervozní až po hodině a něco šup nechápal sem to až v tu chvíly sem si uvědomil kde sem—–L M Global Coction—–všude chodily krásný holčičky a já si najednou tak věřil při tanci komunikaci ze všema lidma všichni se bavili a mě připadalo že 200 za tuhlenctu . . . je nesmysl a že bych to koupil tak za 5000 ale večer sem si nádherně užil a supermánek jel min 2hodiny nejvíc pak čtiři až pět hodin krásně apak hurá domů s pocitem naplnění něčím novím no co si budem povídat první tableta na párty.

Samozřejmě že všem nejblišším sem se pochlubi a teď v tom vidím ten řetězec samozřejmě že se někdo chitil. Ale byli další párty a další tablety tak třičtvrtě roku sem žral po jednej což sem udělal dobře aby to víc dávalo ale jednou sem sežral 2v technohospodě a pohoda jenomže ty tablety byli fakt divný na tabletě vám nepříde nic špatný ale. . tancuju si v klídku kouknu se vedle sebe kundička směje se na mě ůsměv opětuju a pozdravím no nic dál tancuji kouknu se a kundička vypadala jak stará bába měla protaženej xicht a já se rychle otočil a odešel du se na sebe pdívat do zrcadla-vipadám divně sem opuchlej a ty voči. . ale eště to šlo vyjdu ven vidim na sračky holku brečet příde ke mě jiná před tim se mi líbila řekla nemáš cígo neměl sem sklopila hlavu a odešla smutná a sfetovaná pak při cestě domů sme na tom z kamarády byly prakticky stejně ale já by nasranej furt sem nadával:jak nám to tak mohlo lhát?diť nás to uplně vochcalo,To je takovej hnus,už nikdy-druhej den sem chytil něco čemu se řiká schýza byl sem z mámou na nákupech po Praze a všichni lidi mi připadaly na tabletě večer sem šel na Indi a Witch-Hip-Hop a zahulil sem si no fuck fuj vrátilo se to a dost lidí v tom klubu bylo vopravdu některý i sfoukaný. Těďka sem byl na cígu a bolí mě zub zajímalo by mě –u ZUBAŘE na tabletě. . .

No ale tak za tři měsíce mě kamarádka přesvěsčila abych to eště zkusil,no bylo to fajn ale už ne takový tak sem se zase rozežral a tak po 2měsícich byla simetric2 a tam sem měl tak 1500 a tak sem si udělal zásobu koupil sem si 4 tablety a ten kluk mi dal asi vomilem jednu navíc aště mě zajímaly papíry tak 2ks no první tabletka pohodiička když to začínalo vodcházet tak 1/2 nic po dvaceti minutách a to mi připadalo jak věčnost tak 2/2 bomba byl sem nevíc pak newim proč daší půlka je mi tak krásně šahám pro cígo a hele kouká na mě ubalený brko čistýho skéra zhulili sme to ve dvou jednomu klukovi sem dal potáhnout dohulíme začínám se motat dem víc dopředu při tanci stále přepadávám připadám si MOC zeptal sem se kámoše jak vypadám a on naznačil něco jako nic moc. Ještě sem tancoval pomalinku sem se začínal dostávat do,,klidu“když odcházíme je mi už dobře ale všiml sem si že kamarád má světlejší vlasi a přitom je černovlasej šel se podívat a vopravdu to vypadalo jak melír,cesta zpátky vlakem byla hrozná-dvě těla bez duše. Druhej den sem nějak moc nevichytal ale žádná schýza ale kamarád mi řekl že jsem vypadal tak na padesát a že se mě bál. Pak jich eště pár bylo ale jedna skoro nic spíš mi to rozkoplo večer.

Až tak před 3 měsícema sem si našel svoje Kalení lidi je to tak 100xlepší než tablety na párty jezdim furt tableťákům se směju a sem kurva šťastnej. Jo a s pikem sem každýho poslal někam a budu psílat-nechci skončit,dost lidí kolem mě to dělá i ten kamarád nemá cenu jim vo tom něco povídat,protože piko je pro ně víc než moje keci-asi,sice už jim to moc nedává ale v pátek sou jak blázní-bílí za 500 a šup au kurva to bolí au to pálí já se thoho poseru dopíči. . . .

Piko je sračka a vypatlává a kurví osobnost,ale každej na to musí přjít sám nebo to neskoušet. Sem tam lejstro a samo. n2o fajn ale jinak na to uplně seru ani hulit už nechci tak kalte bude vám líp a to je wšechno.

Zdroj: Drogy.jinak.cz (publikováno: 18.10.2002)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *