Drogy

Badtrip na technoparty – příběh z emailu

Celej život se zajímám o drogy, čtu knížky, sleduju filmy, takže mě to určitým způsobem láká. Mám mladého přítele a žijeme si život v takovym lehce alkoholovým opojení. Jako samo fungujeme, chodíme do práce, ale po práci pohoda, alkohol, cigára a hulení. Přítel je technař a tak jsem se rozhodla, že nechci trávit víkend bez něho a rozjedu se za ním, prostě jsem chtěla být s ním i když mne tekno nebo techno…nebaví…ani tomu moc nerozumím. Jsem malinko starší ročník, ale zase ne jako extra stará…to ne.

Mám celkem mladý uvažovaní, baví me život, miluju lidi, děcka, svět. No a tam, na té akci se to stalo. Byla jsem slušně rozjetá, měla v sobě láhev rumu, život byl nádhernej. Spousta chlapů mi tam nabízelo sex, nechtěla jsem…proč taky. Pak jsem narazila na poláky. Ten polák měl divnej výraz, měl plešatou hlavu a hodně širokej úsměv. Pořád se mne ptal anglicky, jestli s ním nechci sex. Teď vím, že mi tu tabletu dal, protože mne chtěl asi opíchat. Bála jsem se, fakt jsem se bála. Ti ostatní říkali polsky, dej ji jen půlku (to jse rozuměla), ale já hrdinka…vzala si to celý že jo.

Tvrdili, že je to extáze. Podle me, to extáze nebyla. Anebo pokud byla, tak tam bylo 70% perníku uvnitř. Trvalo to asi 15 min než to začlo působit. Vím ten děj minutu po minutě. Šla jsem k ohni, hledala přítele..to bylo snad jediný dobrý, co jsem udělala. Nebyl tam, tak jsem šla ho hledat k autu. Tam byl a v tom to začlo. Proměnila jsem se ve zvíře. Začla jsem rvát trávu kolem mě, kroutila se po zemi, rvala si vlasy, vydávala zvuky jako štěkání, chrčení, mlela strašne rychle slova, nebylo mi asi rozumet….a hlavne mi bylo strasne zle…přítel me odtahl ze zeme do auta a uklidnoval me…myslim, že mu to moc nešlo…trvalo to asi 4 hodiny prý…potom jsem mela halucinace…videla lidi jak chodí kolem auta a mavají mi, pak seděli v autě….pak mi z rukou rostly kořeny…bylo to strašné…opravdu strašné… 🙁 Možná si teď řeknete, no jo, blbka, co chtěla bejt za hrdinku a neumí s tím zacházet. Třeba i jo, ale pro mne osobně, hrozná zkušenost…nikdy víc…jo a celý tělo mě bolelo a hubu jsem mela uplně ztuhlou…taky nemohla ppolykat…prostě už vím, že tohle fakt nikdy víc a hlavně se za to strašně stydím…možná proto jsem se chtěla i tady vypovídat. Neodsuzujte mne prosím. Važím si daleko víc života a vím, že příště (myslím tím třeba flašku rumu) bych se měla víc zamýšlet než něco polknu (myslím opět alkohol) Tamto fakt už nikdy.

autor: anonym

 

Já jen k příběhu dodám, že extáze se celkem běžně mixuje s pervitinem, aby měla rychlejší nástup, což mohl být jeden z důvodů, proč autorka příběhu po požití zažila badtrip, tedy stav, při kterém je tělo intoxikováno drogou a uživatel stav nepobere a zažívá velmi nepříjemné stavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *